ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Xiropotamos Trail 2015 

 

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 ΤΖΕΦΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0.51.10
2 ΖΑΪΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0.59.47
3 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1.00.39
4 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1.00.52
5 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.04.56
6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1.05.07
7 ΧΟΤΖΑΣ ΜΠΟΥΓΙΑ 1.07.00
8 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.09.11
9 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.10.01
10 ΤΣΙΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.16.15
11 ΓΛΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1.17.19
12 ΠΕΤΑΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1.17.31
13 ΒΡΟΧΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.17.40
14 ΚΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.17.40
15 ΜΙΛΙΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1.21.44
16 ΤΣΙΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1.21.49
17 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1.21.53
18 ΚΟΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.22.54
19 ΑΛΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.24.53
20 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1.25.29
21 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.26.20
22 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1.26.40
23 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.26.41
24 ΖΗΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.26.60
25 ΚΡΑΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1.27.33
26 ΣΑΛΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 1.27.41
27 ΣΦΙΛΤΣΕΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 1.27.45
28 ΜΠΛΕΜΠΙΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1.28.11
29 ΣΑΝΟΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.28.31
30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1.29.30
31 ΣΑΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1.30.35
32 ΝΤΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.30.40
33 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.30.40
34 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1.31.33
35 ΔΕΙΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1.37.11
36 BONDROIT POL 1.37.45
37 ΧΑΒΑΛΕΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1.38.48
38 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1.39.23
39 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 1.39.23
40 ΡΑΜΦΟΠΟΥΛΟΣ  ΟΜΗΡΟΣ 1.40.44
41 ΜΠΟΛΥΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1.42.42
42 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1.47.17
43 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1.47.19
44 ΞΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.49.45
45 ΧΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.55.39
46 ΔΟΜΟΥΖΟΓΛΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 1.59.18
47 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1.59.22
48 ΓΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2.02.50
49 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2.03.07
50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2.04.22
51 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2.06.55
52 ΚΑΣΜΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2.10.50
53 ΓΑΝΙΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2.10.55
54 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2.14.55
55 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2.15.05
56 ΚΟΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2.15.30
57 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2.15.30
58 ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2.17.15
59 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2.23.42
60 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2.27.37
61 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2.28.56
62 ΤΑΝΤΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2.30.20
63 ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2.31.10
64 ΣΠΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2.34.50
65 ΚΥΡΙΑΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2.39.00
66 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2.39.00
67 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 2.39.00
68 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ DNF
69 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ DNF
70 ΤΖΕΙΡΑΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ DNF

 

ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ

ΑΝΔΡΕΣ ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
18-39 1ος ΖΑΪΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0.59.47
  2ος ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1.00.39
  3ος ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.04.56
         
ΑΝΔΡΕΣ ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
40-49 1ος ΤΖΕΦΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0.51.10
  2ος ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1.00.52
  3ος ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1.05.07
         
ΑΝΔΡΕΣ ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
50-59 1ος ΚΑΣΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.17.40
  2ος ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1.21.53
  3ος ΣΑΝΟΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.28.31
         
ΑΝΔΡΕΣ ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
60 - ΑΝΩ 1ος ΖΗΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.26.60
  2ος ΣΦΙΛΤΣΕΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 1.27.45
  3ος BONDROIT POL 1.37.45
         
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
18 - 34 ΔΟΜΟΥΖΟΓΛΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 1.59.18
  ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2.03.07
  ΚΑΣΜΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2.10.50
         
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
35 - 49 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1.29.30
  ΜΠΟΛΥΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1.42.42
  ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2.15.30
         
ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
60 - ΑΝΩ ΚΥΡΙΑΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2.39.00
  ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 2.39.00
  ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 2.39.00

 

ΑΝΑ ΦΥΛΟ

ΑΝΔΡΕΣ ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
ΓΕΝΙΚΗ 1ος ΤΖΕΦΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0.51.10
  2ος ΖΑΪΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0.59.47
  3ος ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1.00.39
         
ΓΥΝΑΙΚΕΣ  ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ
ΓΕΝΙΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1.29.30
  ΜΠΟΛΥΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1.42.42
  ΔΟΜΟΥΖΟΓΛΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 1.59.18